Avangard Resort Medical & Spa to miejsce o wspaniałej atmosferze, pełnej harmonii i ciepła, która pozwoli Państwu wypocząć od codziennych stresów i odtworzyć odporność organizmu oraz psychiki.

Oferujemy zróżnicowaną gamę zabiegów na wysokim poziomie, gdzie profesjonalna, dyskretna obsługa gotowa jest zaspokoić wszelkie potrzeby klienta, a nasi Goście korzystają z dobranego indywidualnie kompleksowego programu zabiegów.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej najnowszej oferty, jaką są pobyty kuracyjno-rehabilitacyjne oraz pobyty Wellness.

Świnoujście jest miastem położonym na 44 wyspach. Nasze miasto jest również uznanym i popularnym uzdrowiskiem, dzięki unikatowemu mikroklimatowi, bogatym złożom mineralnych surowców leczniczych. Uzdrowisko Świnoujście to jedno z największych uzdrowisk w kraju i za granicą. Wykorzystywane są tutaj określone właściwości lecznicze surowców naturalnych, borowiny nizinnej oraz solanki bromkowo-jodkowo-sodkowej.

Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń: kardiologicznych, narządów ruchu, endokrynologicznych, pulmonologicznych, reumatologicznych, laryngologicznych, dermatologicznych, leczeniem otyłości. Słyniemy z pięknej najszerszej, czystej i bezpiecznej plaży, odznaczonej czterokrotnym wyróżnieniem „Błękitna Flaga”.

Serdecznie Zapraszamy

03 08 karta menu icon 3       POBIERZ PROGRAM